مجله IT ایمپکت 6.95
بالاترین ایمپکت فاکتور
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
aims and scopes
Aims and Scopes مجله
شهریور ۲۰, ۱۳۹۶
نمایش همه

Title Page

Title Page چیست؟

Title Page چیست؟

Title page چیست؟

دوستان عزیز در این قسمت نوشتن Title Page برای سابمیت مقاله را خدمتتان توضیح می دهیم.

Title Page صفحه ای است که در آن عنوان مقاله، اسامی و آدرس نویسندگان و کی وورد ها آورده می شود. این فایل همراه با فایل های دیگر برای مجله سابمیت می شود.

نمونه یک تایتل پیج را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در بالای صفحه می بایستی عنوان مقاله به طور کامل نوشته شود. سپس اسامی نویسندگان به طور کامل و به ترتیب نوشته می شود. توجه کنید که شماره affiliation هر نویسنده در بالای اسم باید قرار بگیرد.

در پاراگراف بعدی اطلاعات مربوط به  affiliation ها را می نویسیم. برای نوشتن  affiliation اول باید اسم دپارتمان را بنویسیم. مثلا Department of hematology. سپس باید اسم دانشکده را نوشت. faculty of medical sciences یعنی دانشکده علوم پزشکی. سپس دانشگاه را می نویسیم مثلا university of shahid beheshti.  در آخر هم شهر و سپس کشور را می نویسیم. در پاراگراف بعدی باید اطلاعات نویسنده مسوول یا corresponding author نوشته شود. نویسنده مسوول کسی است که مسوولیت کلیه مکاتبات با مجله را برعهده دارد. اسم وو فامیل نویسنده مسوول و سپس مرتبه علمی مثلا استادیار یا دانشیار و … و بعد آدرس محل کار و علاوه بر آن اطلاعات تلفن فاکس و کدپستی هم باید نوشته شود. در آخر هم باید ایمیل آکادمیک نویسنده مسوول را بنویسید و به هیچ وجه از ایمیلهای جنرال مثل یاهم و جی میل استفاده نکنید.

پس از کامل شدن اطلاعات نویسنده مسوول باید running title یا عنوان کوتاه شده مقاله و سپس در خط آخر تعداد لغات مقاله را بنویسید.

همان طور که مشاهده کردید نوشتن تایل پیج خیلی راحت است و به هیچ گونه اطلاعات تخصصی نیاز ندارد. شما با صرف پانزده دقیقه به راحتی می توانید اطلاعات تایل پیج مقاله تان را بنویسید و آن را همراه با فایلهای دیگر به مجله سابمیت کنید. درصورتی که هر گونه سوالی در مراحل سابمیت مقاله داشتید با متخصصان موسسه اکسپت پیپر تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق و کامل را به شما بدهیم.

 

title page

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *