اهداف
اهداف فرضیات و سوالات در مقاله و تحقیق علمی
تیر ۳, ۱۳۹۵
ریجکت مقاله
ریجکت مقاله توسط مجلات علمی
دی ۱, ۱۳۹۵
نمایش همه

بلک لیست وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد

بلک لیست وزارت علوم

بلک لیست

آخرین اطلاعیه ها در مورد بلک لیست وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی
محققان عزیز در این قسمت آخرین اخبار در مورد لیست مجلات نامعتبر و مجلات جعلی وزارتین و دانشگاه آزاد اسلامی به حضورتان می رسد.
حتما مستحضر هستید که قبل از اقدام به ارسال مقاله خود برای مجلات حتما باید سری به این لیست ها بزنید تا از مجله مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید. اگر مجله جزو بلک لیست باشد مقاله شما به هیچ امکان توسط دانشگاه پذیرفته نشده و هیچ امتیازی به شما تعلق نمی گیرد.
لینک ذیل آخرین بلک لیست منتشر شده از وزارت علوم در آذر ماه ۹۵ می باشد.

بلک لیست وزارت علوم

محققان ارجمند حتما دقت فرمایند در صورتی که دانشگاه مربوطه دانشگاه آزاد اسلامی است حتما به لیست مختص این دانشگاه و مربوط به تیر ماه ۹۵، قبل از اقدام به سابمیت، مراجعه فرمایند. 

بلک لیست دانشگاه آزاد

دانشجویان عزیز قبل از اقدام به سابمیت مقاله حتما با پژوهش دانشگاه خود نیز تماس بگیرید و اطمینان حاصل کنید که دانشگاه لیست جداگانه ای نداشته باشد. چون تعدادی از دانشگاه ها در مورد مجلات، ممکن است قوانین ویژه ای داشته باشند. یعنی ممکن است مجله ای در بلک لیست نباشد ولی دانشگاه آن را به دلایل خاص خود نپذیرد. به عنوان مثال با دانشگاهی برخورد داشته ایم که مجله ای که بخش اعظم آن را مقالات ایرانی تشکیل می دهد بی اعتبار خوانده است.
باز هم خدمت شما یادآوری می کنیم این بلک لیست فقط مختص کشور ایران است و عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در خارج را داشته باشند می توانند در مجلاتی که در نمایه های تامسون و اسکوپوس و دیگر نمایه های بین المللی ایندکس هستند مقالات خود را چاپ کنند. در صورتی که در زمینه پذیرش مقاله برای اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاههای خارجی سوال دارید حتما با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *